Menu

Co nowego?

Suplementacja EAA w pigułce.

31 Październik, 2019

Kreatyna – leksykon wiedzy.

26 Październik, 2019

Obserwuj nas na:

Dlaczego suplementy są potrzebne?

Rozpoczynamy nowy cykl artykułów pt. Krótko i na temat o suplach

W ostatnich latach rynek suplementów bardzo się rozwinął. Według raportu “Rynek Suplementów Diety. Bezpieczeństwo, trendy, regulacje” opracowanego przez Aliant Consulting Group to w 2015 roku rynek wynosił 3,5 mld złotych, a w 2020 może przekroczyć 5 mld zł, wg. raportu suplementy zażywa 72% polaków, a niecałe 15% konsultuje z lekarzami.

Wziąwszy pod uwagę jak ogromna jest popularność i ilość suplementów na rynku, a na niektóre często też wydajemy niepotrzebnie fortunę, gdyż nie są zwyczajnie skuteczne. Chciałem podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie i podpowiedzieć wam jakie warto stosować i czy warto wydać pieniądze na te, czy lepiej przeznaczyć je na jakiś skuteczniejszy zamiennik. Nie mam tu na myśli konkretnych producentów, raczej skupię się na rodzajach i grupach suplementów, niż na poszczególnych produktach, jeśli zaś interesują was jakie polecam konkretne produkty to odsyłam do artykułów o suplementach, gdzie znajdziecie moje recenzje i rekomendacje.

W tym pierwszym materiale z cyklu Krótko i na temat o suplach postaram się odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego suplementy są potrzebne?

Zapraszam Paweł Lisowski

 

Top